ПРОТОКОЛ
засідання робочої групи
Львівського регіонального центру08 грудня 2015 року                                                                                                                             м. Львів


        Керівник: Тиховський М.М.
        Секретар: Гаркушин Т.А.
      Присутні: Позднякова С.В., Шкрибало В.Ю., Зданкевич І.С., Сурма О.Р., Манькут А.Ю., Герболка І.М., Дідовський М.Ю., Кадик О.Б., Матвейцева І.Я., Цоба 1.1., Гайворон В.М., Копишинська О.В., Левко М.Г., Ждан Т.В., Пелех Б.І., Скобало Х.М., Репета О.В., Степанченко Т.Ю., Ходак 1.1., Кульбій В.В., Федусевич Б.Я., Булеца О.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


      Про затвердження рейтингових списків кандидатів на зайняття посад прокурорів місцевих прокуратур у Волинській, Закарпатській, Івано- Франківській, Львівській, Тернопільській, Чернівецькій та Хмельницькій областях.

      СЛУХАЛИ: Про затвердження рейтингових списків кандидатів на зайняття посад прокурорів місцевих прокуратур у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Чернівецькій та Хмельницькій областях.

      ВИСТУПИЛИ: Гаркушин Т.А., який проінформував, що відповідно до вимог Порядку проведення тестування для заняття посади прокурора місцевої прокуратури, затвердженого наказом Генерального прокурора України від 20.07.2015 № 98, сформовано рейтингові списки кандидатів у місцевих прокуратурах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей (Рейтингові списки кандидатів містяться у додатку до протоколу).
      Тиховський М.М. та Позднякова С.В., які запропонували на засіданні робочої групи затвердити рейтингові списки кандидатів.

      Голосували: за « 24 », проти « 0 », утрималось « 0 ».
Рішення прийнято одноголосно.

      ВИРІШИЛИ:
      1. Затвердити рейтингові списки кандидатів (додаток до протоколу). 
      2. Рейтингові списки скерувати до відповідних прокуратур областей.

 

1. РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК Крепенецька місцева прокуратура Тернопільської області;

2. РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК Теребовлянська місцева прокуратура Тернопільської області;

3. РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК Тернопільська місцева прокуратура Тернопільської області;

4. РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК Чортківська місцева прокуратура Тернопільської області.

 

У рубриці немає жодного документу