ПРОКУРОР ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


БОЙКО ПЕТРО ГРИГОРОВИЧ

   Народився у 1985 році в м. Чернігів

Освіта: вища юридична. Закінчив у 2007 р. Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, у 2013р. – Національну академію прокуратури України. В органах прокуратури – з 2010 року.

З 2007 по 2009 р. – військова служба у лавах ЗСУ на офіцерських посадах.

З січня 2010 по серпень 2012р. працював помічником військового прокурора Львівського гарнізону Західного регіону, старшим прокурором Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України.

З серпня 2012 по грудень 2013р.- прокурор, а згодом- старший прокурор Севастопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України.

З грудня 2013 по березень 2014 р.-прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, виконанням судових рішень та при проведенні оперативно-розшукової діяльності прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

З березня 2014 року по липень 2015 – прокурор відділу організації участі прокурорів у суді та нагляду за виконанням судових рішень у кримінальному провадженні військової прокуратури Західного регіону України.

З липня 2015 по листопад 2015 р.- заступник військового прокурора Чернівецького гарнізону Західного регіону України.

З листопада 2015 року по січень 2020 – військовий прокурор Чернівецького гарнізону Західного регіону України.

З 3 січня 2020 року - прокурор Тернопільської області


ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ПРОКУРОРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ГОЛОМША МИКОЛА ЯРОСЛАВОВИЧ

   Народився у 1986 році в м. Бережани Тернопільської області 

    У 2008 році закінчив Тернопільський національний економічний університет (правознавство). У 2010 році – Національну академію прокуратури України 

   В органах прокуратури працює з 2008 року на посадах: слідчого Тернопільської транспортної прокуратури, слідчого в особливо важливих справах відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури Тернопільської області, помічника, прокурора Тернопільської транспортної прокуратури, прокурора Тернопільської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері, прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством, старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області, старшого прокурора Другого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні ГПУ, старшого прокурора другого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду у кримінальному провадженні ГПУ, прокурора першого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Департаменту нагляду у кримінальному провадженні ГПУ, прокурора першого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією Департаменту нагляду у кримінальному провадженні ГПУ, прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією Департаменту нагляду у кримінальному провадженні ГПУ, прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ГПУ.

   З липня 2016 року – перший заступник прокурора Тернопільської області.


ЗАСТУПНИК ПРОКУРОРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


САВКА МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ

    Народився у 1983 році в с. Зелена Бучацького району Тернопільської області.  

    Освіта: вища юридична. Закінчив у 2005 р. Львівський національний університет імені Івана Франка. В органах прокуратури – з 2005 року.  

    Починав роботу у прокуратурі помічником прокурора Теребовлянського району 2005 році, потім працював на посадах: прокурор відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури Тернопільської області, прокурор відділу підтримання державного обвинувачення в судах; прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Тернопільської області; прокурор відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Тернопільської області; прокурор відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області; старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області, заступник начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області, начальник відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області, заступник начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю у корупцією прокуратури Тернопільської області До призначення заступником прокурора Тернопільської області очолював відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області.

    З лютого 2020 р. – заступник прокурора Тернопільської області


ЗАСТУПНИК ПРОКУРОРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ТАБАКА ЮРІЙ БОГДАНОВИЧ

    Народився у 1989 році в с. Іванчани Збаразького району Тернопільської області. 

    Освіта: вища юридична. Закінчив у 2011 р. Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого.  

    В органах прокуратури працює з 2011 року на посадах: помічника військового прокурора Тернопільського гарнізону Західного регіону України, прокурора та старшого прокурора Тернопільської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, старшого прокурора військової прокуратури Тернопільського гарнізону Західного регіону України, прокурора відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави військової прокуратури Західного регіону України, прокурора відділу представництва інтересів громадянина або держави, протидії корупції у військовій сфері військової прокуратури Західного регіону України, старшого прокурора відділу представництва інтересів громадянина або держави‚ протидії корупції у військовій сфері військової прокуратури Західного регіону України, заступника військового прокурора Тернопільського гарнізону Західного регіону України, військового прокурора Рівненського гарнізону Західного регіону України, начальника управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність військової прокуратури Західного регіону України, начальника управління нагляду за додержанням законів, виконанням судових рішень у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності військової прокуратури Західного регіону України, начальника відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, що поширює свою діяльність на Тернопільську область прокуратури Тернопільської області.

    З лютого 2020 р. – заступник прокурора Тернопільської області


ЗАСТУПНИК ПРОКУРОРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


БОЖКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

    народився 10 листопада 1988 року у м. Баштанка Миколаївської області 

    Освіта - вища юридична. У 2011 році закінчив Київський національний університет імені Т.Шевченка  

    В органах прокуратури працює з 2012 року. Починав роботу у прокуратурі на посаді помічника прокурора прокуратури Радомишльського району Житомирської області, потім обіймав посади прокурора у прокуратурах м. Житомира та Житомирської області. З 2016 року працював у Генеральній прокуратурі України. До призначення виконувача обов’язків заступника прокурора Тернопільської області обіймав посаду прокурора відділу процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням органів поліції і фіскальної служби та у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Офісу Генерального прокурора.

    З липня 2020 р. – заступник прокурора Тернопільської області