Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 

КЕРІВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ


МИКОЛАЙЧУК АНДРІЙ БОРИСОВИЧ

  Народився: у 1978 році у м. Коростень Житомирської області.
   Освіта: вища, у 2001 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» за спеціальністю «Правознавство».
   В органах прокуратури - з лютого 2002 року.
   З цього часу працював на різних посадах, у тому числі і на керівних, у військових прокуратурах Центрального та Південного регіонів України, сил антитерористичної операції та об’єднаних сил.
   З 18 вересня 2020 року – керівник Тернопільської обласної прокуратури.


ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ


БОЖКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

    народився 10 листопада 1988 року у м. Баштанка Миколаївської області 

    Освіта - вища юридична. У 2011 році закінчив Київський національний університет імені Т.Шевченка  

    В органах прокуратури працює з 2012 року. Починав роботу у прокуратурі на посаді помічника прокурора прокуратури Радомишльського району Житомирської області, потім обіймав посади прокурора у прокуратурах м. Житомира та Житомирської області. З 2016 року працював у Генеральній прокуратурі України. До призначення виконувача обов’язків заступника прокурора Тернопільської області обіймав посаду прокурора відділу процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням органів поліції і фіскальної служби та у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Офісу Генерального прокурора.

    З 15 квітня 2020 р. – виконував обов'язки заступника прокурора Тернопільської області

    З липня 2020 р. – заступник прокурора Тернопільської області

    З 30 вересня 2020 р. – перший заступник керівника Тернопільської обласної прокуратури

 


ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ


ТАБАКА ЮРІЙ БОГДАНОВИЧ

    Народився у 1989 році в с. Іванчани Збаразького району Тернопільської області. 

    Освіта: вища юридична. Закінчив у 2011 р. Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого.  

    В органах прокуратури працює з 2011 року на посадах: помічника військового прокурора Тернопільського гарнізону Західного регіону України, прокурора та старшого прокурора Тернопільської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, старшого прокурора військової прокуратури Тернопільського гарнізону Західного регіону України, прокурора відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави військової прокуратури Західного регіону України, прокурора відділу представництва інтересів громадянина або держави, протидії корупції у військовій сфері військової прокуратури Західного регіону України, старшого прокурора відділу представництва інтересів громадянина або держави‚ протидії корупції у військовій сфері військової прокуратури Західного регіону України, заступника військового прокурора Тернопільського гарнізону Західного регіону України, військового прокурора Рівненського гарнізону Західного регіону України, начальника управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність військової прокуратури Західного регіону України, начальника управління нагляду за додержанням законів, виконанням судових рішень у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності військової прокуратури Західного регіону України, начальника відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, що поширює свою діяльність на Тернопільську область прокуратури Тернопільської області.

    З лютого 2020 р. – заступник прокурора Тернопільської області

    З 29 вересня 2020 р. – заступник керівника Тернопільської обласної прокуратури