ПРОКУРОР ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


БОЙКО ПЕТРО ГРИГОРОВИЧ

   Народився у 1985 році в м. Чернігів

Освіта: вища юридична. Закінчив у 2007 р. Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, у 2013р. – Національну академію прокуратури України. В органах прокуратури – з 2010 року.

З 2007 по 2009 р. – військова служба у лавах ЗСУ на офіцерських посадах.

З січня 2010 по серпень 2012р. працював помічником військового прокурора Львівського гарнізону Західного регіону, старшим прокурором Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України.

З серпня 2012 по грудень 2013р.- прокурор, а згодом- старший прокурор Севастопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України.

З грудня 2013 по березень 2014 р.-прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, виконанням судових рішень та при проведенні оперативно-розшукової діяльності прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

З березня 2014 року по липень 2015 – прокурор відділу організації участі прокурорів у суді та нагляду за виконанням судових рішень у кримінальному провадженні військової прокуратури Західного регіону України.

З липня 2015 по листопад 2015 р.- заступник військового прокурора Чернівецького гарнізону Західного регіону України.

З листопада 2015 року по січень 2020 – військовий прокурор Чернівецького гарнізону Західного регіону України.

З 3 січня 2020 року - прокурор Тернопільської області


ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ПРОКУРОРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

старший радник юстиції


ГОЛОМША МИКОЛА ЯРОСЛАВОВИЧ

   Народився у 1986 році в м. Бережани Тернопільської області 

    У 2008 році закінчив Тернопільський національний економічний університет (правознавство). У 2010 році – Національну академію прокуратури України 

   В органах прокуратури працює з 2008 року на посадах: слідчого Тернопільської транспортної прокуратури, слідчого в особливо важливих справах відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури Тернопільської області, помічника, прокурора Тернопільської транспортної прокуратури, прокурора Тернопільської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері, прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством, старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області, старшого прокурора Другого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні ГПУ, старшого прокурора другого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду у кримінальному провадженні ГПУ, прокурора першого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Департаменту нагляду у кримінальному провадженні ГПУ, прокурора першого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією Департаменту нагляду у кримінальному провадженні ГПУ, прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією Департаменту нагляду у кримінальному провадженні ГПУ, прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ГПУ.

   З липня 2016 року – перший заступник прокурора Тернопільської області.