Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.04.2018

Стан розгляду інформаційних запитів в органах прокуратури області за 3 місяці 2018 року

Стан розгляду інформаційних запитів в органах прокуратури області
за 3 місяці 2018 року
 
   До органів прокуратури Тернопільської області упродовж 3 місяців 2018 року надійшло на розгляд 36 запитів на інформацію, з яких 5 - скеровано за належністю розпорядникам інформації.
   Із загальної кількості розглянутих запитів надано інформацію на 24, по 7 надано роз’яснення.
   З числа розглянутих запитів на інформацію: 5 - з питань досудового розслідування; 6 - з кадрових питань; 2 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності; 18 - з інших питань.
   Запити надходили: поштовим зв’язком – 14; електронною поштою –9; надавалась на особистому прийомі – 13.
   В усіх випадках відповідь на запити надавалася письмово поштовими відправленнями чи на електронну адресу запитувачів або ж особисто запитувачам інформації.
   Запити надходили: від фізичних осіб – 28; представників ЗМІ – 4; громадських організації - 2; представників юридичних осіб – 2.
   Інформаційні запити, які стосуються інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь на які має надаватися не пізніше 48 годин з дня отримання запиту, на розгляд органів прокуратури області не надходили.
   Задоволених скарг на дії працівників прокуратури при розгляді інформаційних запитів за вказаний період немає.
 
Відділ організації прийому
громадян, розгляду звернень та запитів

кількість переглядів: 723