Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.01.2018

Стан розгляду інформаційних запитів в органах прокуратури області за 2017 рік

Стан розгляду інформаційних запитів в органах прокуратури області
за 2017 рік
 
До органів прокуратури Тернопільської області упродовж 2017 року надійшло на розгляд 93 запити на інформацію, з яких 24 - скеровано за належністю розпорядникам інформації.
Із загальної кількості розглянутих запитів надано інформацію на 47, по 21 надано роз’яснення та по 1 запиту відмовлено у наданні інформації.
З числа розглянутих запитів на інформацію: 18 - з питань досудового розслідування; 6 - з кадрових питань; 4 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності; 2 – з питань представництва інтересів громадян та держави в суді; 39 - з інших питань.
Запити надходили: поштовим зв’язком – 29; електронною поштою –51; надавалась на особистому прийомі – 13.
В усіх випадках відповідь на запити надавалася письмово поштовими відправленнями чи на електронну адресу запитувачів або ж особисто запитувачам інформації.
Запити надходили: від фізичних осіб – 52; представників ЗМІ – 26; громадських організації - 11; представників юридичних осіб – 4.
Інформаційні запити, які стосуються інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь на які має надаватися не пізніше 48 годин з дня отримання запиту, на розгляд органів прокуратури області не надходили.
Задоволених скарг на дії працівників прокуратури при розгляді інформаційних запитів за вказаний період немає.

кількість переглядів: 736