Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.07.2016

Інформація про розгляд запитів за 6 місяців 2016 року

Стан розгляду інформаційних запитів в органах прокуратури області за 6 місяці 2016 року

        До органів прокуратури Тернопільської області упродовж І півріччя 2016 році надійшло на розгляд 52 запити на інформацію, з яких 9 - скеровано за належністю розпорядникам інформації.
        Із загальної кількості запитів, які надійшли до органів прокуратури області 43 розглянуто апаратом прокуратури області та 9 підпорядкованими прокурорами.
        Із загальної кількості розглянутих запитів надано інформацію на 34 та по 9 надано роз’яснення.
        З числа розглянутих запитів на інформацію: 21 - з кадрових питань; 8 - з питань досудового слідства; 2 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності; 1 - з питань підтримання державного обвинувачення в суді; 1 – з питань представництва інтересів громадян та держави в суді; 10 - з інших питань.
        Запитувана інформація надходила: поштовим зв’язком – 12; електронною поштою – 24; надавалась на особистому прийомі – 16.
        В усіх випадках відповідь на запити надавалася письмово поштовими відправленнями чи на електронну адресу запитувачів або ж особисто запитувачам інформації.
        Запити надходили: від фізичних осіб – 26; представників ЗМІ – 9; громадських організації - 14; представників юридичних осіб – 3.
        Інформаційні запити, які стосуються інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь на які має надаватися не пізніше 48 годин з дня отримання запиту, на розгляд органів прокуратури області не надходили.
        Задоволених скарг на дії працівників прокуратури при розгляді інформаційних запитів за вказаний період немає.
 
Відділ організації прийому
громадян, розгляду звернень та запитів 


кількість переглядів: 780