Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.01.2016

Інформація про розгляд запитів на інформацію в 2015 році

Стан розгляду інформаційних запитів в органах прокуратури області за 12 місяців 2015 року

        До органів прокуратури Тернопільської області у 2015 році надійшов на розгляд 141 запит на інформацію, з яких 116 розглянуто та 25 в порядку частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано належному розпоряднику.
        Із загальної кількості розглянутих запитів 79 розглянуто апаратом прокуратури області та 37 підпорядкованими прокурорами.
        З числа розглянутих запитів на інформацію: 31 - з питань досудового слідства; 31 - з кадрових питань; 9 - з питань представництва інтересів громадян та держави в суді; 5 - про надання статистичної інформації; 40 - з інших питань.
        Запитувані інформація надходила: поштовим зв’язком – 55; електронною поштою – 30; надавалась на особистому прийомі – 55; факсимільним зв’язком – 1.
        В усіх випадках відповідь на запити надавалася письмово поштовими відправленнями або на електронну адресу запитувачів.
        Запити надходили: від фізичних осіб – 108; представників ЗМІ – 14; громадських організації- 15; представники юридичних осіб – 4.
        Інформаційні запити, які стосуються інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь на які має надаватися не пізніше 48 годин з дня отримання запиту, на розгляд органів прокуратури області не надходили.
        Задоволених скарг на дії працівників прокуратури при розгляді інформаційних запитів за вказаний період немає.
 
Відділ організації прийому
громадян, розгляду звернень, запитів
та правового забезпечення


кількість переглядів: 833