Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
02.10.2023

«Щоб в пам’яті закарбувати на віки!» – на будівлі прокуратури відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя Віталія Стадника

Сьогодні, 1 жовтня 2023 року у День захисників і захисниць України, на фасаді приміщення Тернопільської обласної прокуратури відкрили пам’ятну дошку на честь начальника управління обласної прокуратури, старшого радника юстиції Віталія Стадника, який загинув у цей день рік тому, захищаючи нашу землю від ворога у складі Збройних Сил України.

Віталій Стадник 17 років працював в органах Тернопільської обласної прокуратури, пройшовши шлях від помічника прокурора району до начальника управління обласної прокуратури. Був відданий справі, наполегливий, принциповий та непримиренний до порушників закону. Його любили і поважали колеги за надійність і вірність даному слову.
Маючи трьох неповнолітніх дітей, він вступив до лав ЗСУ у перші дні повномасштабного вторгнення країни-агресора на територію України . Йдучи боронити нашу державу за покликом серця, Віталій проявив мужність, стійкість та рішучість, яка надихала, за словами його побратимів,  на виконання бойових завдань.
Неодноразово на власному авто боєць Віталій Стадник вивозив з поля бою поранених та загиблих з-під  шквальних ворожих обстрілів, врятувавши не один десяток життів. Його власне життя обірвали ворожі снаряди поблизу села Давидів Брід Великоолександрівської селищної громади Бериславського району Херсонської області.
Указом Президента України Віталій Стадник нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Право відкрити пам’ятну дошку надали сім’ї Стадників.
Співробітники прокуратури разом з батьками Героя, дружиною, дітьми, братом, друзями й побратимами вшанували пам’ять полеглого за Україну. Він навіки в строю, завжди у наших серцях !
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

кількість переглядів: 543