Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.07.2013

В результаті спільних дій прокуратури та СБУ України в області викрито посадовців Міндоходів в області та міліції, які здійснювали вимагання коштів у підприємця

Прокуратурою області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди працівниками ГУ Міндоходів у Тернопільській області та УМВС України в області за ч.4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди)

    Обставини провадження:
    Заступник керівника одного із управлінь Головного управління Міністерства доходів і зборів України в Тернопільській області та начальник одного із відділів управління ініціювали отримання від господарюючого суб’єкта документації щодо декларування витрат і доходів при будівництві багатоквартирного будинку. За можливість уникнення подальшої позапланової перевірки від підприємця зажадали 40 тис. гривень.
   До таких дій долучився також і керівник сектору одного з районних відділів УМВС України в області, який довів підприємцю вимогу щодо необхідності сплати такої суми.
    Частину коштів, а саме 20 тис.грн. за посередництва ще одного фігуранта справи – керівника одного з відділів УМВС України в області посадовці отримали ще у червні поточного року. При одержанні решти суми були затримані.

    Додатково:
   Наразі, затримано всіх фігурантів справи.
   Згідно з санкцією інкримінованого злочину посадовцям загрожує до 10 років позбавлення волі.

    Прес-служба прокуратури Тернопільської області

кількість переглядів: 75446