| Інтерв’ю та коментарі |
| Актуально |
| Відеоновини |
02.02.2026
За довідку про інвалідність 1,5 тис доларів США — на Тернопільщині підозрюють районного онколога та працівницю обласного онкодиспансеру
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури повідомили про підозру двом медикам в одержанні неправомірної вигоди, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).
30.01.2026
На Тернопільщині судитимуть 4 осіб за вступ військовозобов’язаного в коледж за 700 доларів США хабаря
За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури судитимуть чотирьох осіб, серед яких директор коледжу, за одержання неправомірної вигоди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданого службового становища, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2, 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України).
30.01.2026
Судитимуть жительку Бережан, яка з ревнощів підпалила суперницю та чоловіка
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо жительки м. Бережани, обвинуваченої в умисному вбивстві, вчиненому з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України), та закінченому замаху на вбивство двох осіб (ч. 2 ст. 15, п. п. 1, 4 ч. 2 ст. 115 КК України).
29.01.2026
Прокуратура вимагає стягнути понад 850 тис грн з постачальника пального, який порушив умови договору
Прокурори Тернопільської окружної прокуратури подали позов в інтересах держави щодо стягнення понад 850 тисяч гривень з постачальника пального, який порушив умови договору.