Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
01.04.2024

Тернополянин, який поширював відео на підтримку дій рф і стверджував про належність до УРСР, засуджений до 3 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської окружної прокуратури Тернопільським міськрайонним судом визнано винним та засуджено до 3 років позбавлення волі тернополянина, який поширював у соцмережах відео про підтримку дій російських загарбників, глорифікацію осіб, які її здійснювали (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Прокурор довів у суді, що тернополянин через створений ним фейсбучний акаунт «Влад Федоришин», у березні 2022 року розповсюджував у мережі Інтернет матеріали про виправдовування нападу рф на Україну, глорифікацію осіб, які здійснювали збройну агресію.
 У судовому засіданні обвинувачений не визнав своєї вини. Також чоловік  заперечував, що він є громадянином України, бо за його словами не набував статусу громадянина України, не приймав громадянства, народився в УРСР або СРСР.
Дослідивши усі докази, врахувавши ступінь тяжкості вчинених кримінальних правопорушень, суд призначив винній особі покарання за інкримінованою статтею КК України – 3 років позбавлення волі.
Вирок ще не вступив у законну силу.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури
 
 
 

кількість переглядів: 161