Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.01.2024

За отримання хабара за вплив щодо безперешкодного імпорту квітів підприємством судитимуть посадовця Держпродспоживслужби

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо заступника начальника ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області, обвинуваченого у зловживанні впливом при одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, посадовець запропонував місцевому жителю, який діяв в інтересах товариства, що за неправомірну вигоду він вплине на інспекторів відділу фітосанітарних заходів Управління фітосанітарної безпеки й вони не створюватимуть перешкоди у здійсненні господарської діяльності товариства - імпорту квітів на територію України. Свої послуги чоловік оцінив у 13 тис грн із розрахунку - 1000 гривень з кожного вантажного транспортного засобу, якими завозили квіти у серпні минулого року.
При одержанні вищеназваної суми неправомірної вигоди його затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України. Він відсторонений від займаної посади.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури  

кількість переглядів: 597