Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
31.10.2023

На Тернопільщині з комунальної власності громади незаконно вибули 7 земельних ділянок – у службовій недбалості підозрюють міського голову

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру міському голові у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам однієї з міських об’єднаних територіальних громад (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, міський голова підписав незаконні рішення про передачу у приватну власність 7 земельних ділянок площею понад 2,4 га вартістю понад 850 тис грн. На сесії органу місцевого самоврядування за ці рішення не проголосувала необхідна кількість присутніх депутатів і за законом вони вважаються неприйнятими.
Внаслідок службової недбалості посадовця у приватну власність місцевих жителів безоплатно передано земельні ділянки, що належали територіальній громаді.
Розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в області за оперативного супроводу УСР в Тернопільській області ДСР НП України.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

кількість переглядів: 609