Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
18.10.2023

Через забруднення тернопільського парку прокуратура вимагає стягнути з комунального підприємства майже 500 тис грн

Прокурори Тернопільської окружної прокуратури звернулись до суду з позовом до комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя» про стягнення шкоди, завданої навколишньому природному середовищу на суму майже 500 тис грн.

Встановлено, що вищезгадане підприємство забруднило газони парку ґрунтом, видобутим з водойми Тернопільського ставу, переміщеним в парк та залишеним на території, не придатній до його складування.
Керівника комунального підприємства Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області притягнуто до адміністративної відповідальності за адміністративні правопорушення та здійснено розрахунок збитків, завданих довкіллю внаслідок забруднення землі в парку «Топільче» та знищення газону. Претензія про необхідність відшкодувати збитки у розмірі майже 500 тис грн надсилалась на адресу комунального підприємства, однак залишилась без реагування, а відповідно місцевий бюджет Тернопільської територіальної громади не доотримав зазначену суму коштів.
Відтак прокурори звернулись з позовом до суду.
Господарський суд відкрив провадження у справі.
 
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 603