Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
01.02.2023

До 15 років позбавлення волі засуджено жителя Старобільщини, що працював головним інспектором митного посту окупаційної адміністрації

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури суд вперше виніс вирок за колабораційну діяльність. Громадянину України, що добровільно обійняв посаду в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території, Тернопільським міськрайонним судом призначено максимально можливий термін покарання за ч.7 ст. 111-1 КК України - 15 років позбавлення волі. Також засудженого на 15 років позбавлено права обіймати посади в правоохоронних органах України та в органах державної влади й конфісковано в дохід держави усе належне йому майно.

Прокурор довів у суді, що на початку травня 2022 року, в умовах воєнного стану, громадянин України, колишній працівник Луганської митниці Держмитслужби України, мешканець Старобільського району Луганської області, пішов на співпрацю з ворогом. Він погодився на пропозицію представників окупаційної адміністрації держави-агресора й добровільно обійняв посаду головного  інспектора митного посту «Танюшівка» так званого «державного митного комітету «ЛНР» та виконував покладені на нього обов’язки.
Строк відбування покарання засудженому рахуватиметься з моменту його затримання.
Вирок ще не набрав законної сили.
Розслідування у справі здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури        

кількість переглядів: 1151