Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
25.01.2023

Судитимуть ексзаступника керівника ГУ ДПС у Тернопільській області та посередника за отримання 5 000 доларів США від підприємця

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього заступника керівника ГУ ДПС у Тернопільській області, який вимагав у місцевого підприємця та отримав 5 000 доларів США неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовець податкової служби у серпні 2022 року вимагав вищезазначені кошти за прийняття рішення про виключення підприємства з категорії ризикових платників податків та уникнення в майбутньому перепон у веденні господарської діяльності.
Після одержання 5 000 доларів США неправомірної вигоди через посередника  він намагався утекти від правоохоронців й чинив їм опір при затриманні.
Також, при обшуку у нього вдома знайшли бойові припаси, які обвинувачений зберігав без передбаченого законом дозволу. За ці незаконні дії йому теж доведеться відповісти перед судом за  ч. 2 ст. 342  та ч. 1 ст. 263 КК України.
На сьогодні обвинувачений звільнений з органів ДПС України.
Перед судом постане й посередник в отриманні неправомірної вигоди.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Львові.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури      
 

кількість переглядів: 519