Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.12.2022

Незаконно затримали, перевищуючи службові повноваження, й катували – підозрюють 3 правоохоронців на Тернопільщині

Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської обласної  прокуратури повідомили про підозру 3 співробітникам Управління стратегічних розслідувань в області  ДСР НП України у завідомо незаконному затриманні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, перевищенні службових повноважень та катуванні ( ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 371,  ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 127  КК України).

За даними слідства, працівники УСР на узбіччі дороги в обласному центрі зупинили  бус із 4 тернополянами. Діючи в інтересах свого знайомого, виходячи за межі наданих їм прав та службових повноважень, без будь-яких законних на те підстав  співробітники УСР із застосуванням заходів фізичного та психологічного впливу здійснили затримання чоловіків, що перебували у автомобілі. Вони силою витягли їх з авто та завдали тілесних  ушкоджень, хоча потерпілі не чинили їм жодного опору. Правоохоронці впродовж 2 годин незаконно утримували чоловіків в безпорадному стані: лежачи на узбіччі проїзної частини дороги обличчям вниз з заведеними за спину руками в кайданках. Їх дії завдали потерпілим окрім фізичних, ще  й моральних страждань, адже очевидці події, оскільки це все відбувалось у громадському місці,  знімали побачене на мобільні телефони.
 Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється групою слідчих ТУ ДБР, розташованого у м. Львові.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури
 
 

кількість переглядів: 665