29.04.2022

Отримали понад 67 тис грн за вплив на комісію по перевірці знань з охорони праці – судитимуть начальника Управління Держпраці та пособника

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника Управління Держпраці в одній з областей Західного регіону та його пособника, які отримали понад 67 тис грн неправомірної вигоди від представника одного з місцевих товариств       (ч. 2   ст. 369-2 КК України).

За версією слідства, посадовець разом з пособником одержали від представника товариства, що проводить відповідне навчання з питань охорони праці, неправомірну вигоду за створення комісій, проведення процесу навчання та перевірки знань з питань охорони праці й підписання відповідних посвідчень про здачу навчального матеріалу.
На початку вересня минулого року чиновник через пособника отримав частину неправомірної вигоди - 28 500 грн за підписані ним 114 посвідчень про перевірку знань з питань охорони праці.
У жовтні 2021 року посадовця затримали правоохоронці й вилучили  одержані ним ще 39 тис грн за 147 посвідчень.
Розслідування здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 427