21.01.2022

Отримав 2400 доларів США неправомірної вигоди за допомогу у працевлаштуванні – судитимуть головного інспектора відділу ДСНС

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям районного управління ГУ ДСНС України в Тернопільській області, який отримав 2 400 доларів США за вплив на прийняття рішення щодо працевлаштування у підрозділі ДСНС (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За версією слідства, посадовець пообіцяв місцевому жителю за вказану суму працевлаштування в одному з підрозділів  УДСНС в Тернопільській області Претендент на роботу звернувся до правоохоронців із заявою про злочин і працівника ДСНС затримали під час одержання ним неправомірної вигоди.
Розслідування здійснювалось слідчими третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Тернополі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводу працівників УСР в Тернопільській області ДСР НП України.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

кількість переглядів: 589