Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.11.2023

Голову громади притягнуто до відповідальності за невиконання законних вимог прокурора

Постановою Лановецького районного суду Борсуківського сільського голову притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 185-8 КУпАП (ухилення від виконання законних вимог прокурора) та накладено штраф в розмірі 680 грн.

Прокурори Кременецької окружної прокуратури встановили, що земельні ділянки під Борсуківським закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів й Борщівським ЗЗСО І-ІІІ ступенів не сформовані та кадастровий номер відсутній і це є порушенням інтересів держави у сфері охорони права дітей на освіту.
Реалізовуючи повноваження щодо захисту інтересів держави, Кременецькою окружною прокуратурою в порядку ст.23 Закону України «Про прокуратуру» скеровано запит голові Борсуківської сільської ради про надання відповідної інформації з метою встановлення підстав для представництва. Позаяк сільський голова безпідставно відмовив у наданні цієї  інформації, прокурор склав протокол про адміністративне правопорушення, стосовно посадовця та скерував матеріали до суду.
Постановою Лановецького районного суду Борсуківського сільського голову притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф у розмірі 680 грн.
Постановою Тернопільського апеляційного суду підтверджено законність дій прокурора та рішення суду першої інстанції залишено без змін.
Пресслужба Тернопільсьої обласної прокуратури  

кількість переглядів: 872