Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.03.2023

Затримував громадян України та передавав їх представникам окупаційної влади на Херсонщині – за держзраду судитимуть жителя Донеччини

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Новогродівки Донецької області, обвинуваченого у державній зраді та у добровільній участі в незаконних збройних воєнізованих формуваннях, створених на тимчасово окупованій території (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, громадянин України на початку березня 2022 року добровільно перейшов на бік ворога, вступивши до збройного воєнізованого формування – «113 стрелковый полк мобилизационного резерва» «ДНР».
У березні – червні 2022 року обвинувачений на посаді командира взводу брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України поблизу ряду тимчасово окупованих населених пунктів Херсонської області. Упродовж цього часу він здійснював матеріально - технічне забезпечення очолюваного взводу, забезпечував обслуговування автомобілів підрозділу та здійснював охорону тимчасово окупованих територій України. Також він брав участь у пошуках і затриманні громадян з проукраїнською позицією та передавав їх окупантам.
Завершено спеціальне досудове розслідування, що  здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

кількість переглядів: 867