Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.01.2023

У складі організованої групи підпалили автомобілі колишнього бізнес-партнера – підозрюють організатора і виконавця злочину на Тернопільщині

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру організатору та виконавцю, які у складі організованої групи умисно знищили майно колишнього бізнес-партнера    (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 194, ч. 1 ст. 263  ч. 2 ст. 307 КК України).

Розслідуванням встановлено, що у підприємця, у зв’язку із суперечностями в бізнесі з потерпілим, виник злочинний умисел на пошкодження майна останнього. До вчинення протиправних дій організатор залучив двох виконавців та пособника, які впродовж вересня - грудня 2022 року умисно підпалили 3 автівки  преміумкласу, що належать потерпілому та його близькому оточенню. Сукупна вартість спричинених збитків внаслідок знищення транспортних засобів шляхом підпалу сягає близько 5 мільйонів гривень. 
До суду подані клопотання про зміну підозрюваним запобіжних заходів на  тримання під вартою. 
Триває досудове розслідування і щодо інших двох виконавців знищення чужого майна, яке здійснюють слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

кількість переглядів: 908