Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.10.2021

Скеровано до суду справу про вбивство підприємця та його дружини, скоєне у 1997 році поблизу м. Тернополя

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно тернополянина, обвинуваченого в умисному  вбивстві двох осіб у 1997 році у с. Підгороднє Тернопільського району (ч. 2  п. 1 ст. 115 КК України).

За версією слідства, громадянин К., перебуваючи у родинних зв’язках із підприємцем, у вересні 1997 року дізнався, що його дядько поїхав у м. Київ з метою отримання валютного кредиту для відкриття молокозаводу. Уточнивши у водія час повернення родича зі столиці, обвинувачений узяв із собою пістолет та уночі 21 вересня 1997 року зайшов до будинку потерпілих з наміром вбивства. Маючи навички у стрільбі, обвинувачений 12 разів вистрелив у господаря, його дружину й собаку, зібрав гільзи та покинув приміщення, не знайшовши там грошей. Потерпілі від отриманих ран померли на місці події.
Хоча минуло більше 24 років з часу жахливого вбивства, завдяки наполегливості слідчих і прокурорів вдалося розкрити злочин та зібрати беззаперечні докази причетності обвинуваченого до його скоєння.
Слідство завершено.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури  

кількість переглядів: 1530