06.09.2021

Через службову недбалість погодив незаконне відведення землі вартістю понад 1,3 млн грн – судитимуть начальника управління Тернопільської міськради

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з управлінь Тернопільської міської ради, який внаслідок службової недбалості, погодив проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки вартістю понад 1,3 млн грн за (ч. 2 ст. 367 КК України).

Розслідуванням встановлено, що чиновник, перебуваючи на посаді в Тернопільській міській раді,  знаючи про невідповідність проекту відведення земельної ділянки нормам Законів України, генеральному плану м. Тернополя, плану зонування території м. Тернопіль,  погодив відповідний проєкт.
В ході досудового розслідування проведено комплексну експертизу з питань землеустрою та оціночно-земельну експертизу, за результатами яких підтверджено збитки громаді міста Тернополя, завдані неправомірними діями чиновника, на загальну суму 1 305 770 грн. Слідство у справі здійснювали слідчі ГУНП у Тернопільській області.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1147