04.01.2021

Завершено розслідування щодо керівника фірми, який реалізував незаконно видобуті підприємством з русла Дністра гальку і гравій на майже 1,5 млн грн

Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.2 ст.240 та ч.1 ст. 209 КК України стосовно керівника приватного підприємства, фірма якого незаконно видобувала корисні копалини та реалізувала продукцію з них на суму майже 1,5 млн грн.

За версією слідства, під час розчистки русла річки Дністер для забезпечення судноплавства на ділянці - м. Заліщики, с. Добрівляни, с. Городок Тернопільської області, впродовж 2017-2019 років підприємство видобувало гальку та гравій без спеціального дозволу.
Видобуті корисні копалини загальнодержавного значення перевозили на територію приватного підприємства, де за допомогою спеціального обладнання переробляли у готову продукцію та оприбутковували як щебінь. За час із січня  2017 по жовтень 2019 фірма реалізувала близько 17 тис т незаконно виготовленої  готової продукції на загальну суму майже 1,5 млн грн.
Розслідування завершено.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури  кількість переглядів: 138