02.06.2020

Посадовець ГУ Нацполіції у Тернопільській області підозрюється у розтраті майже 400 тис грн бюджетних коштів

За процесуального керівництва прокуратури Тернопільської області слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, повідомили заступнику начальника Головного управління Нацполіції у Тернопільській області про підозру у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем, а також у службовому підробленні (ч. 2 , ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2018 році правоохоронець уклав з одним із підприємств м. Києва 2 договори про надання послуг із оновлення та технічної підтримки програмного забезпечення. Проте він вніс неправдиві відомості до актів приймання послуг. На підставі підроблених документів, столичне підприємство незаконно отримало кошти з бюджету. Таким чином посадовець вчинив розтрату на загальну суму 396 тис грн.
В результаті проведених експертиз встановлено, що послуги з оновлення та супроводу програмного забезпечення не надавалися.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

кількість переглядів: 182