08.07.2019

Завершено судовий розгляд кримінального провадження стосовно керівника одного з фермерських господарств області за фактом ухилення від сплати податків у значних розмірах

    Прокуратурою Тернопільської області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення керівником одного з господарств області у сфері харчової промисловості від сплати податку на додану вартість шляхом заниження об’єктів оподаткування, а саме безпідставного заниження податкових зобов’язань при складанні податкової звітності та нарахуванні даного податку.

    Внаслідок таких незаконних дій в період з серпня 2016 по липень 2017 років до Державного бюджету України не сплачено понад 1 млн грн податку на додану вартість.
    Ще під час досудового розслідування забезпечено повне відшкодування заподіяних державі збитків на суму понад 1 млн грн, а тому Гусятинським районним судом задоволено клопотання прокуратури області про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України, у зв’язку зі сплатою податків та відшкодуванням заподіяної шкоди.
 
Прес-служба прокуратури
Тернопільської області

кількість переглядів: 182