13.09.2018

У прокуратурі розпочато конкурс наукових та творчих робіт студентів-правників про подолання корупції

10 вересня 2018 року серед студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах за спеціальністю 081 «Право» розпочато Другий щорічний конкурс творчих та/або наукових робіт з прокурорсько-слідчої діяльності «10 КРОКІВ ПРОКУРОРА ДО ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ». https://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=236507

За умовами конкурсу, учасники з нашого регіону надсилатимуть роботи до прокуратури Тернопільської області на електронну адресу natalija.shturma@oblproc.gov.te.ua до 17 жовтня 2018 року.
У прокуратурі Тернопільської області створено конкурсну комісію, яка обиратиме 3 кращі роботи від нашого регіону на направить їх до Генеральної прокуратури України.
У листі конкурсанту необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, вищий навчальний заклад, у якому навчаєтесь, курс та спеціальність, а також засоби зв’язку – телефон, електронна адреса.
Роботи мають бути виконані у форматі:
- ДОПОВІДІ (до 2 сторінок друкованого тексту MS Word, аркуш А4, шрифтом 14 nm, з міжрядковим інтервалом 1,5);
- ПРЕЗЕНТАЦІЇ (до 12 слайдів; формат: слайди MS Power Point, сторони 3:4 або 16:9);
- ПУБЛІКАЦІЇ (вірш, брошура, буклет, візуалізація, інфографіка, відеоролик тощо; формат: із текстовим додатком, відео – до 15 хв.);
- СЦЕНАРІЙ (у формі інтерактивної презентації, наприклад, судове засідання за участі прокурора, взаємодія зі ЗМІ, інтерв’ю, опитування громадян, гра тощо; відео – до 15 хвилин.)
Основними критеріями оцінки робіт є актуальність, новизна, творчість, практичність, наочність.
У фіналі конкурсу комісія, до складу якої увійдуть фахівці прокуратури, МОН України, вищих та наукових установ, визначить найкращі роботи. Нагородження переможців проведуть до 1 грудня 2018 року. Крім того, найкращі роботи опублікують у щомісячному виданні «Вісник Прокуратури».

Олег Маслюк
начальник управління
прокуратури Тернопільської області

кількість переглядів: 558