Дні народження ветеранів та пенсіонерів прокуратури Тернопільської області


Дні народження ветеранів

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові ветерана (пенсіонера)

Рік народження

 

Учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни

1.

Кащак Василь Кіндратович

07.01.1926

 

Учасники Великої Вітчизняної Війни, які працювали в тилу

2.

Горинєвський Володимир Павлович

03.01.1934

 

Пенсіонери прокуратури (непрацюючі)

 

Січень

3.

Довгалюк Олександр Максимович

01.01.1949

4.

Бенедюк Микола Васильович

05.01.1958

5.

Костюк Іван Петрович

23.01.1940

6.

Виклюк Володимир Володимирович

23.01.1958

7.

Гулевський Григорій Богданович

24.01.1955

 

Лютий

8.

Максимик Роман Ількович

07.02.1955

9.

Шмигельський Мечислав Каролевич

12.02.1945

10.

Василишин Віктор Степанович

14.02.1969

 

Березень

11.

Слома Микола Іванович

03.03.1954

12.

Гузік Йосип Михайлович

10.03.1937

13.

Куляш Михайло Васильович

18.03.1944

14.

Касперський Петро Михайлович

23.03.1952

 

Квітень

15.

Лисюк Михайло Кирилович

17.04.1941

16.

Цаплап Петро Іванович

17.04.1958

17.

Мельничук Іван Іванович

30.04.1957

 

Травень

18.

Козак Федір Володимирович

03.05.1946

19.

Шумей Зорян Дмитрович

27.05.1948

 

Червень

20.

Кумановський Володимир Михайлович

01.06.1958

21.

Тиховліс Ганна Михайлівна

04.06.1955

 

22.

Зварич Віталій Богданович

04.06.1968

23.

Саврук Володимир Степанович

18.06.1958

24.

Кноль Петро Миколайович

20.06.1966

 

Липень

25.

Зелінський Микола Володимирович

01.07.1964

26.

Чорний Іван Павлович

06.07.1943

27.

Козак Петро Петрович

11.07.1953

28.

Ковальчук Роман Якимович

18.07.1955

 29.

Яценко Микола Іванович

19.07.1947

30.

Псарюк Володимир Федорович

23.07.1960

31.

Халанчук Сергій Іванович

25.07.1964

 

Серпень

32.

Кутасевич Леонтій Іванович

01.08.1946

33.

Нужда Федір Тарасович

05.08.1962

34.

Попович Валентина Іванівна

10.08.1950

35.

Микитюк Михайло Іванович

12.08.1937

36.

Соломко Микола Григорович

16.08.1937

37.

Цимбалюк Ігор Євгенович

18.08.1958

38.

Труш Ігор Володимирович

19.08.1944

39.

Добрянський Михайло Іванович

19.08.1947

40.

Жовтий Михайло Миколайович

26.08.1958

 

Вересень 

41.

Слободянюк В’ячеслав Васильович

04.09.1950

42.

Цимбалюк Олег Євгенович

08.09.1969

43.

Колдурова Ганна Олександрівна

15.09.1937

44.

Уруська Катерина Оникіївна

19.09.1930

45.

Дідик Анатолій Михайлович

25.09.1940

46.

Вершигора Валерій Володимирович

28.09.1962

 

Жовтень

47.

Матвійчук Микола Іванович

01.10.1952

48.

Максимович Василь Федорович

08.10.1948

49.

Комуніцький Олег Володимирович

24.10.1961

50.

Юрчак Ігор Федорович

30.10.1955

51.

Бачинський Ігор Йосипович

31.10.1963

 

Листопад

52.

Петрушевський Василь Михайлович

01.11.1940

53.

Репеха Борис Григорович

06.11.1963

54.

Наулік Андрій Георгійович

14.11.1971

55.

Дацюк Юрій Богданович

15.11.1962

56.

Горбуляк Іван Васильович

22.11.1956

57.

Ковальчин Микола Якович

23.11.1965

 

Грудень

58.

Люшненко Микола Олександрович

10.12.1954

59.

Китай Олег Іванович

12.12.1948

60.

Івахів Олександра Володимирівна

19.12.1954