Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.03.2024

У Тернополі до 7 років позбавлення волі засуджено поліцейську за привласнення наркотичних засобів - речових доказів у справах

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури Тернопільським міськрайонним районним судом визнано винною у заволодінні наркотичними засобами та психотропними речовинами в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, поліцейську з обліку та збереження речових доказів і озброєння сектору логістики одного з територіальних підрозділів ГУНП в Тернопільській області (ч. 2, 3 ст. 308 КК України). Їй призначено покарання – 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконання адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на 3 роки.

Прокурор довів у суді, що поліцейська, впродовж грудня 2020 - березня 2021 року, будучи відповідальною за прийняття та зберігання речових доказів у територіальному підрозділі поліції, пошкодила пакети із канабісом та особливо небезпечною психотропною речовиною – PVP, що зберігалися як докази у кримінальних справах й використала їх вміст на власний розсуд.
Розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР у місті Львові.
Вирок ще не набрав законної сили.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

кількість переглядів: 428