20.10.2021

Вимагав понад 67 тис грн за перевірку знань з охорони праці – на отриманні неправомірної вигоди викрито начальника Управління Держпраці

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури викрито начальника Управління Держпраці в одній з областей Західного регіону, що отримав понад 67 тис грн неправомірної вигоди від представника товариства (ч. 3 ст. 368 КК України).

За версією слідства, посадовець вимагав від представника товариства, що проводить відповідне навчання з питань охорони праці, неправомірну вигоду за створення комісій, проведення процесу навчання та перевірки знань з питань охорони праці й підписання ним відповідних посвідчень про здачу навчального матеріалу.
На початку вересня чиновник через посередника одержав частину неправомірної вигоди - 28 500 грн, за підписані ним 114 посвідчень про перевірку знань з питань охорони праці.
Учора, 19 жовтня 2021 року, посадовець отримав решту суми - 39 тис грн за 147 посвідчень. Після одержання неправомірної вигоди, чиновник був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.
Вирішується питання про повідомлення особі про підозру, відсторонення від посади та обрання запобіжного заходу.
Викриття правопорушника проводились спільно з працівниками СБУ в Івано-Франківській області та слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Львові.
Розслідування триває.
 
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

кількість переглядів: 983